nesignováno - Strom v zimní krajině

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x21 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
16613. Strom v zimní krajině
Dražba ukončena:28.02.2018 19:47:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč