nesignováno - Stromy na břehu

Olej na kartonu, 43x32 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
17137. Stromy na břehu
Dražba ukončena:28.03.2018 18:30:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč