nesignováno - Stromy u vody

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 60x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

nesignováno
307749. Stromy u vody
Dražba ukončena:05.03.2021 20:19:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč