Nesignováno - Tulák na cestě

Olej na dřevě. 18x23 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

39915. Tulák na cestě
Dražba ukončena:29.01.2020 21:52:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč