nesignováno - U horského jezera

Olej na plátně, 75x100 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

nesignováno
22786. U horského jezera
Dražba ukončena:27.09.2018 21:34:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč