Nesignováno - U notáře

Olej na plátně fixováno. 84x64 cm. Nesignováno Rám, pasparta

Stav: Rám mírně poškozen,malba poškozena.

Pozn.: Středoevropský malíř 18. století.

42288. U notáře
Dražba ukončena:25.03.2020 21:29:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč