nesignováno - V podhradí

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 55x70 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
29806. V podhradí
Dražba ukončena:28.03.2019 19:41:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč