Nesignováno - V podhradí

Kombinovaná technika, 17x14 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Papír mírně poškozen.

304330. V podhradí
Dražba ukončena:06.04.2020 20:26:23
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 000 Kč