nesignováno

307658. V přístavu

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 23.02.2021 20:45:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 800 Kč