nesignováno - V přístavu

Olej na kartonu, 35x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

nesignováno
307658. V přístavu
Dražba ukončena:23.02.2021 20:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč