nesignováno - Za rybníkem

Kombinovaná technika, 25x32 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
12474. Za rybníkem
Dražba ukončena:20.09.2017 22:40:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč