neznačeno - Děti s kašpárkem

Porcelán, výška: 13 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
32985. Děti s kašpárkem
Dražba ukončena:12.06.2019 18:53:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč