neznačeno - Dívčí akt se džbánem

Keramika, smetanová glazura, výška 44 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
49904. Dívčí akt se džbánem
Dražba ukončena:07.10.2020 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč