neznačeno - Kalamář

Bronz, mramor, 32x20x17 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
94252. Kalamář
Dražba ukončena:30.04.2023 21:08:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč