neznačeno - Lovecká dvouhlavňová brokovnice

Délka 109 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
27820. Lovecká dvouhlavňová brokovnice
Dražba ukončena:13.02.2019 20:22:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč