MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka 109 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
neznačeno
27820. Lovecká dvouhlavňová brokovnice
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 000 Kč
4217
2 900 Kč
4985
2 800 Kč
4217
2 700 Kč
256
2 600 Kč
limit (13.02.2019 18:36:13)
4989
2 500 Kč
limit (13.02.2019 18:36:12)
4993
2 300 Kč
limit (13.02.2019 18:28:40)
4989
2 200 Kč
limit (13.02.2019 18:28:39)
4993
1 900 Kč
limit (13.02.2019 18:18:51)
4993
1 800 Kč
limit (13.02.2019 18:18:50)
627
1 300 Kč
limit (13.02.2019 18:13:33)
627
1 200 Kč
3932
1 100 Kč
61
1 000 Kč
3932
900 Kč
2467
800 Kč
627
700 Kč
3932
600 Kč
2352
500 Kč
831