neznačeno - Lovecká dvouhlavňová brokovnice

Délka 115 cm. Zdobeno rytím.

Pozn.: Mírně poškozeno.

neznačeno
27830. Lovecká dvouhlavňová brokovnice
Dražba ukončena:13.02.2019 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč