MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka 115 cm. Zdobeno rytím.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
neznačeno
27830. Lovecká dvouhlavňová brokovnice
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 900 Kč
2332
2 800 Kč
limit (13.02.2019 18:53:01)
627
2 700 Kč
2332
2 600 Kč
limit (13.02.2019 18:35:34)
627
2 500 Kč
4985
2 400 Kč
limit (13.02.2019 18:19:35)
627
2 300 Kč
limit (13.02.2019 18:19:34)
4993
1 800 Kč
limit (13.02.2019 18:13:06)
627
1 700 Kč
limit (13.02.2019 18:13:05)
4104
1 600 Kč
limit (13.02.2019 15:27:25)
4104
1 500 Kč
1252
1 400 Kč
limit (12.02.2019 11:26:36)
4104
1 300 Kč
3932
1 200 Kč
limit (11.02.2019 21:21:46)
4104
1 200 Kč
3932
1 100 Kč
limit (11.02.2019 21:18:53)
4104
1 000 Kč
3932
900 Kč
limit (10.02.2019 15:30:43)
4104
800 Kč
3932
700 Kč
61
600 Kč
3932
500 Kč
627