neznačeno - Malba na porcelánu v mosazném ráměčku

Ruční malba na porcelánu, rozměr malby 14x12 cm, celkový rozměr 25x18 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno

neznačeno
17863. Malba na porcelánu v mosazném ráměčku
Dražba ukončena:11.04.2018 20:53:09
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč