neznačeno - Párové slánky, sklo a stříbro, 88/1000, čistá hmotnost 40,60 g

8x5x3,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo osvědčení Puncovního úřadu.

neznačeno
25618. Párové slánky, sklo a stříbro, 88/1000, čistá hmotnost 40,60 g
Dražba ukončena:12.12.2018 18:44:14
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 800 Kč