neznačeno - Sada 6- ti čajových lžiček

Stříbro, AG 800/1000. NETO. Délka 13 cm. Značeno platným puncem z 20. let v původní etuji. Dle katalogu punc S-38.

Pozn.: Kazeta i servis mírně poškozeny.

neznačeno
303802. Sada 6- ti čajových lžiček
Dražba ukončena:28.02.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč