neznačeno - Sada 6-ti nožíků v kazetě, stříbro 812/1000, značeno platnou PZ, hrubá hmotnost 164,95 g

Stříbro a obecný kov, délka 19 cm. V původní kazetě.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo osvědčení Puncovního úřadu.

neznačeno
25586. Sada 6-ti nožíků v kazetě, stříbro 812/1000, značeno platnou PZ, hrubá hmotnost 164,95 g
Dražba ukončena:12.12.2018 18:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč