neznačeno - Šavle bojová

Délka 90 cm. Bez pochvy. Německý stát, 19. století.

Pozn.: Poškozeno.

neznačeno
27779. Šavle bojová
Dražba ukončena:13.02.2019 19:59:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč