neznámý autor  - Torzo muže

Bronz, celková výška 37 cm. Neznačeno. Pozn.: Mírně poškozeno.

neznámý autor
86927. Torzo muže
Dražba ukončena:07.12.2022 20:34:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč