Neznámý autor - Dvě sedící ženy a chlapec

Olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno pod sklem, signatura nenalezena. Dle sdělení stávajího majitele se jedná o dílo M. P. Zavistovského, stejně jako číslo katalogu 233, a číslo 234. které je Zavistoským signováno.

Neznámý autor
232. Dvě sedící ženy a chlapec
Dražba ukončena:27.02.2013 21:50:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč