Neznámý autor - Po koupeli

Olej na kartonu, 60 x 50 cm, rámováno pod sklem, signatura nenalezena. Dle sdělení stávajícího majitele by se mělo jednat o práci Michala Petroviče Zavistovského, 1897 - 1931, umělce ukrajinského původu, žáka Maxe Švabinského.(viz čísla 232 a 234 ).

Neznámý autor
233. Po koupeli
Dražba ukončena:27.02.2013 21:50:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč

3 100 Kč 27.02.2013 21:41:06 74
3 000 Kč 01.02.2013 15:25:13 58