neznámý autor, signováno C. Piepenhagen - Zimní krajina s kostelíkem

Olej na kartonu, 53 x 30 cm, rám, signováno vpravo dole C. Piepenhagen.

Pozn.: jedná se o práci z druhé polovny XIX. stol., autorství se nepodařilo prokázat, signatura může být dodatečná. Malba na několika místech restaurovaná.

neznámý autor, signováno C. Piepenhagen
598. Zimní krajina s kostelíkem
Dražba ukončena:25.09.2013 21:41:00
Vyvolávací cena:7 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč

7 500 Kč 25.09.2013 21:28:57 35