Neznámý autor - Paganini

Olej na plátně, 98x60 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 98 cm

Neznámý autor
97939. Paganini
Dražba ukončena:02.07.2023 20:04:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč