Nicolai van Aelst - Hon na kance

Mědirytina, 39x52 cm. Konec 16. století. Signováno vlevo dole Nicolai van Aelst. Rám, pasparta, sklo.

Nicolai van Aelst
45933. Hon na kance
Dražba ukončena:10.06.2020 20:17:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč