Nicolas-Toussaint Charlet - Rekruti

Litografie, 33x38 cm. Signováno vlevo dole Charlet. Pasparta.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Nicolas-Toussaint Charlet
28556. Rekruti
Dražba ukončena:14.03.2019 20:33:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 14.03.2019 19:13:27 4681
600 Kč 14.03.2019 14:14:10 4039