Nigérie 1. pol. 20. stol. - Beninský král zvaný Oba

Bronz, výška 41 cm.

Vytvořena národem Ifo a to odlitím bronzu metodou ztraceného vosku. Pochází z poloviny 20. století je krásně patinován.

Nigérie 1. pol. 20. stol.
107010. Beninský král zvaný Oba
Dražba ukončena:13.12.2023 21:50:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč