Nikolajs Drozdovskis

305433. Baltské moře

popis: Kombinovaná technika, 60x80 cm. Signováno vpravo dole N. Drozdovskis 2006. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 02.07.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 01.07.2020 18:20:52 4039