Neznámý autor - Noční zátiší s ovocem

Olej na sololitu, 34x39 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 47 cm

Neznámý autor
106825. Noční zátiší s ovocem
Dražba ukončena:10.12.2023 22:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč