český malíř 20. stol. - Nové zámecké schody

Kresba, 53x18 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, papír požkozen.

Pozn.: Dědeček majitele získal dílo přímo od autora (Jan Zrzavý?).

český malíř 20. stol.
50286. Nové zámecké schody
Dražba ukončena:14.10.2020 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč