Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na sololitu, 30 x 73 cm, rámováno v uměleckém autorském masivním rámu s patinací odstínu „slonové kosti“. Rozvinutý pohled na moravské město Holešov ve stylu českých krajinářů 30. let 20. století. Propracovaná umělecká práce zachycující centrum Holešova včetně zámku. Sbírkové dílo navíc zachycující dobovou architekturu slavného moravského města. Velmi kvalitní umělecké provedení navazující na krajinotvorbu mistra Kavána.