Oldřich Cihelka - Zadumaný muž

Kresba, 78x60 cm. Signováno vpravo dole Old. Cihelka 1921. Rám.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1881 – 1958
Malíř, kreslíř. Studoval na AVU v Praze u M. Pirnera. Maloval krajinu, zvířata, zvláště koně, kreslil historické výjevy pro školy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

300707. Zadumaný muž
Dražba ukončena:10.09.2019 20:26:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč