Oldřich Eichler - Květiny

Olej na plátně, 50x50 cm. Značeno vlevo nahoře a signováno vzadu Eichler 2001. Rámováno.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 18.7.1941-2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 61 000 Kč.

152569. Květiny
Zbývá:0 dnů, 14 hodin
Konec dražby:29.01.2026 20:48:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 500 Kč