Oldřich Jelen - Karty II

Soubor 3 ex libris z cyklu Karty. Litografie, 19x12 cm. Signováno vpravo dole Jelen. Volné listy.

o autorovi: 1961
Malíř, kreslíř. Studoval na AVU v Praze u B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého. Zabýval se hlavně kresbami pro noviny a časopisy. Je zakládajícím členem české i cizojazyčné skupiny BRÁNY. V jeho dílech se objevuje surrealistická obraznost, dadaistický sarkasmus, grotesknost nové české figurace. Kreslí obyčejnými tužkami na běžný papír.

Oldřich Jelen
44721. Karty II
Dražba ukončena:14.05.2020 22:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč