Olga Umlaufová - Pravda v plamenech

Olej na plátně, 120x70 cm. Signováno vlevo dole O. Umlaufová 1968-90. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu štítek z Díla.

Nejdelší strana: 135 cm

o autorovi: 1930 - 1979
Česká malířka, grafička, keramička, částečně i sklářská a textilní výtvarnice. Výtvarná studia Jablonec nad Nisou a v Praze. Působila v Plzni do r. 1969, poté v Praze. Byla členkou TSMR při SČVU v Plzni. Autorka realizací v architektuře. Velké množství výstav. Zastoupena ve sbírkách Středočeské galerie a v USA. Jejím manželem byl malíř Jiří Novák (1925 - 1994).

111591. Pravda v plamenech
Dražba ukončena:29.02.2024 21:40:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 05.02.2024 5:08:53 5970