O.M. Brož - Osudová

Olej na kartonu, 85x54 cm. Signováno vlevo dole O. M. Brož. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zakoupeno z rodiny autora.

o autorovi: 1908 - 1995
Studoval soukromě u J. Pavelka a A. Bouse, poté ČVUT a VŠUP u E. Weidlicha. Věnoval se malbě a grafice

36743. Osudová
Dražba ukončena:31.10.2019 20:31:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč