O.M. Brož - Zrození

Olej na kartonu, 90x60 cm. Signováno vpravo dole O. M. Brož. Rám.

Pozn.: Zakoupeno z rodiny autora.

o autorovi: 1908 - 1995
Studoval soukromě u J. Pavelka a A. Bouse, poté ČVUT a VŠUP u E. Weidlicha. Věnoval se malbě a grafice

36733. Zrození
Dražba ukončena:31.10.2019 20:20:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč