Ondřej Harlas - Pražské nábřeží

Kombinovaná technika, 26x39 cm. Signováno vpravo dole Harlas. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

29708. Pražské nábřeží
Dražba ukončena:28.03.2019 18:03:39
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč