Optik Pavel, Plzeň - Barometr

Dřevo a mosaz, průměr skla 10 cm. Průměr dřevěné adjustace 14 cm. 30. léta 20. století. Značeno Optik Pavel, Plzeň.

Optik Pavel, Plzeň
304262. Barometr
Dražba ukončena:02.04.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč