Oskar Becker - Kočár u města

Olej na kartonu, 40x30 cm. Signováno vlevo dole Oskar Becker. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

36524. Kočár u města
Dražba ukončena:30.10.2019 20:51:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč