Oskar Schmidt - Karlův most

Akvarel na papíře, 3 x 27 cm, rámováno pod sklem, signováno vlevo dole.

290. Karlův most
Dražba ukončena:22.04.2013 22:10:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč

2 000 Kč 22.04.2013 18:59:16 33