Oskar Schmidt - Litoměřice

Akvarel, 24x48 cm, signováno vpravo dole,datováno 1955, rám, pasparta, zaskleno.

1908-1982
Malíř. Jeho námětem byly zejména menší města a jejich okolí.

Pozn.: Pasparta mírně zaprášena.

1667. Litoměřice
Dražba ukončena:26.11.2014 21:48:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč