Oskar Schmidt - Praha

Akvarel, 39x58 cm, signováno vpravo dole Oskar Schmidt, rám, zaskleno.

1908 - 1982
Jeho námětem byly zejména menší města a jejich okolí. Zabýval se také pražskými motivy.

Pozn.: Rám poškozen.

4341. Praha
Dražba ukončena:31.03.2016 22:32:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč