Oskar Schmidt - Emauzy ze starého Podskalí

Kresba, 38x29 cm, signováno vlevo dole Oskar Schmidt 1907, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1908 - 1982
Narodil se v Litoměřicích. Ve své tvorbě se věnoval převážně ztvárnění městských zákoutí a vedut, hlavně z Prahy. Používal většinou techniku akvarelu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

11905. Emauzy ze starého Podskalí
Dražba ukončena:29.06.2017 18:30:47
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč