Oskar Schmidt - Hradčany

Akvarel, 44x79 cm. Signováno vlevo dole Oskar Schmidt 1940. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 79 cm

o autorovi: 1908 - 1982
Narodil se v Litoměřicích. Ve své tvorbě se věnoval převážně ztvárnění městských zákoutí a vedut, hlavně z Prahy. Používal většinou techniku akvarelu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

94489. Hradčany
Dražba ukončena:07.05.2023 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 05.05.2023 7:12:14 1101
500 Kč 01.05.2023 16:52:00 826