Oskar Schmidt - Lázně Poděbrady

Akvarel, 26x43 cm. Signováno vlevo dole Oskar Schmidt. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1908 - 1982
Narodil se v Litoměřicích. Ve své tvorbě se věnoval převážně ztvárnění městských zákoutí a vedut, hlavně z Prahy. Používal většinou techniku akvarelu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

22881. Lázně Poděbrady
Dražba ukončena:27.09.2018 23:36:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč