Oskar Schmidt - Pohled na pražský hrad.

Kombinovaná technika. 41x36cm. Signováno vpravo dole Oskar Schmidt 1. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1908 - 1982
Narodil se v Litoměřicích. Ve své tvorbě se věnoval převážně ztvárnění městských zákoutí a vedut, hlavně z Prahy. Používal většinou techniku akvarelu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

302564. Pohled na pražský hrad.
Dražba ukončena:09.12.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč