Oskar Schmidt - Pražský hrad

Akvarel, 42x55 cm. Signováno vlevo dole Oskar Schmidt. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen, papír mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 1982
Narodil se v Litoměřicích. Ve své tvorbě se věnoval převážně ztvárnění městských zákoutí a vedut, hlavně z Prahy. Používal většinou techniku akvarelu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

26369. Pražský hrad
Dražba ukončena:16.01.2019 19:34:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč