Ota Bubeníček - Pohled na Šelenburk na Mladovožicku

Olej na kartonu, 34x50 cm, signováno vlevo dole O. Bubeníček, rám.

1871, Uhříněves - 1962

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Zakoupeno u rámaře Kabeše v Táboře.

3344. Pohled na Šelenburk na Mladovožicku
Dražba ukončena:26.11.2015 20:07:21
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč